Avast Ultimate produktem roku 2020 AVLab!

0

Po ostatnich dobrych wieściach z laboratoriów AV-Comparatives (pisaliśmy o tym tutaj) czas na kolejne! Avast Ultimate właśnie otrzymał nagrodę specjalną i tytuł produktu roku 2020 AVLab.

Sprawdź nasze darmowe poradniki i programy

 • Encyklopedia Bezpieczeństwa AVG

  PRAKTYCZNY PORADNIK DLA CIEBIE

  Darmowy poradnik przygotowany przez ekspertów AVG dla osób, które słabo znają się na komputerach. Zawiera podpowiedzi, rady, wskazówki zwiększające Twoje bezpieczeństwo.

  Zapisz się

 • AVG TuneUp

  PRZYSPIESZENIE KOMPUTERA I SMARTFONU

  Currently, the best program on the market to optimize, manage, free up space and speed up the work of a computer and Android smartphone . [emergency mode] UNLIMITED POSITIONS

  Sprawdź

 • AVG Internet Security

  ZAAWANSOWANA OCHRONA ANTYWIRUSOWA

  Dedykowany dla ochrony domu lub małej firmy. Chroni przed wszystkimi rodzajami zagrożeń, wirusami, dodatkowo zawiera ochronę bankowości online, płatności elektronicznych. DWA PROGRAM DODATKOWO GRATIS

  Sprawdź

 • Bezpieczna firma z AVG

  E-BOOK DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

  Darmowy e-book przygotowany specjalnie dla właścicieli małych i średnich firm zawierający praktyczne porady dotyczące bezpieczeństwa w internecie Twojego businessu.

  Zapisz się

Wyróżnienie było przyznawane na podstawie sześciu testów, prowadzonych na próbkach z Internetu. Avast zablokował 100% próbek malware (z czego ponad 90% w przeglądarce lub po zapisaniu na dysk). 9% próbek zagrożeń wychwycono po próbie uruchomienia złośliwego oprogramowania.

Tym samym Avast Utimate pokonał inne znane programy, które nie osiągnęły aż tak spektakularnych wyników (m.in. Bitdefender Premium, Kaspersky Total Security czy F-Secure Total), zyskując tytuł produktu roku 2020 AVLab.

Avast Ultimate – dlaczego jest najlepszy?

Ultimate został doceniony nie tylko za skuteczność w walce ze złośliwym oprogramowaniem, ale również za narzędzia, dzięki którym ochrona komputera jest pełniejsza. Eksperci wymieniają wśród nich funkcje, które utrudniają hakerom włamanie się do komputera:

 • Hack Alert – narzędzie, które sprawdza czy hasło do konta e-mail nie zostało wykradzione lub ujawnione online. Jest elementem Avast Ultimate, ale można je mieć również jako osobny program (Breach Guard). Hack Alert monitoruje tylko jeden adres, Breach Guard – więcej.
 • Remote Access Shield – tarcza, której zadaniem jest ochrona komputera przed niezweryfikowanymi połączeniami z zewnątrz.
 • Ransomware Shield – tarcza chroniąca przed atakami typu ransomware (polegającymi na zakodowaniu dysku i żądaniu okupu w zamian za odzyskanie dostępu do zawartych tam danych).
 • Sandbox – funkcja pozwalająca bezpiecznie otworzyć podejrzany plik w izolowanym, odciętym od reszty komputera, otoczeniu. Nawet jeżeli okaże się wirusem, nie wyrządzi szkód na dysku.

Eksperci zwrócili również uwagę na:

 • narzędzie do automatycznego aktualizowania programów (Software Updater, który znajduje i instaluje wszystkie nowe „łatki”),
 • CleanUp Premium (komputerowego sprzątacza, dzięki któremu jest więcej miejsca na dysku, a komputer działa szybciej).

Informacje o badaniu AVLab i ocenie ekspertów można znaleźć na tej stronie.

Cieszymy się że korzystasz z najlepszego programu na rynku. A jeśli jeszcze go nie masz, to może chcesz wypróbować? Zajrzyj na naszą stronę i dowiedz się więcej o Avast Ultimate.

Oceń artykuł
[Głosów: 0 Średnia: 0]

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się na listę i nie przegap nowych ciekawostek, porad i konkursów!

Prowadzisz małą lub średnią firmę?

Pobierz Darmowy Ebook - Bezpieczna firma z AVG, który pomoże Ci zwiększyć bezpieczeństwo biznesu, zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Znajdziesz w nim ponad 30 konkretnych artykułów, dzięki którym dowiesz jak się jak szybko i łatwo, za pomocą darmowych narzędzi zadbać o takie rzeczy jak: polityka bezpiecznych haseł, backup cennych danych, blokowanie portów USB, korzystanie z pulpitu zdalnego, awaryjne odzyskiwanie danych... i wiele, wiele więcej!

Pobierz e-book teraz!

O Autorze

Trybawaryjny.pl to strona zawierająca przydatne informacje, porady i ciekawostki dotyczące komputerów, pisane prostym i zrozumiałym językiem. Portal jest tworzony przy współpracy z ekspertami oprogramowania antywirusowego AVG.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Podobał Ci się ten tekst? Dołącz do nas na Facebooku i nie przegap NOWYCH artykułów!
Polub AVG na Facebooku