Avast jednym z najlepszych antywirusów 2017 roku!

0

Oj, jacy jesteśmy dzisiaj dumni! I mamy dobry powód! Spieszymy się podzielić z Wami najnowszymi doniesieniami:

Avast, którego jesteśmy dystrybutorem, otrzymał tytuł „Najlepiej ocenianego produktu za rok 2017”! Nagrodę przyznało niezależne laboratorium badawcze AV Comparatives, specjalizujące się m.in. w testach antywirusów.

AV Comparatives przez cały rok 2017 testowało Avast i 20 innych programów antywirusowych, przyglądając im się w różnych kategoriach. Antywirus musiał się przede wszystkim sprawdzić w praktyce: ochronić przed potencjalnym zagrożeniem, poradzić sobie z realnym problemem, gdy już wkradnie się na komputer oraz pracować tak, by można było normalnie korzystać z komputera.

We wszystkich tych dziedzinach Avast wypadł doskonale, pokonując inne komercyjne programy. Potwierdzeniem jest aż 5 nagród Advanced+! Doceniono również łatwą obsługę i instalację oraz fakt, że nie trzeba być informatykiem by to wszystko działało jak należy. 😉

Chcecie dowiedzieć się więcej, porównać wyniki? Pobierz raport!

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się na listę i nie przegap nowych ciekawostek, porad i konkursów!

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych Polityka prywatności
Musisz zaakceptować naszą politykę prywatności

Potrzebjesz pomocy z komputerem?

Skorzystaj z wiedzy ekspertów i zadaj pytanie.

Prowadzisz małą lub średnią firmę?

Pobierz Darmowy Ebook - Bezpieczna firma z AVG, który pomoże Ci zwiększyć bezpieczeństwo biznesu, zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Znajdziesz w nim ponad 30 konkretnych artykułów, dzięki którym dowiesz jak się jak szybko i łatwo, za pomocą darmowych narzędzi zadbać o takie rzeczy jak: polityka bezpiecznych haseł, backup cennych danych, blokowanie portów USB, korzystanie z pulpitu zdalnego, awaryjne odzyskiwanie danych... i wiele, wiele więcej!

Pobierz e-book teraz!

O Autorze

trybawaryjny

Trybawaryjny.pl to strona zawierająca przydatne informacje, porady i ciekawostki dotyczące komputerów, pisane prostym i zrozumiałym językiem. Portal jest tworzony przy współpracy z ekspertami oprogramowania antywirusowego AVG.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Podobał Ci się ten tekst? Dołącz do nas na Facebooku i nie przegap NOWYCH artykułów!
Polub AVG na Facebooku