AVAST i AVG – doskonałe wyniki w testach!

0

Do tego już pewnie się przyzwyczailiście ;-), ale spieszymy donieść, że w kolejnych testach antywirusów Avast i AVG znalazły się w czołówce!

Avast Free i AVG Internet Security zdobyły wyróżnienie AV TEST Top Product, a Avast Business Antivirus otrzymał miano AV TEST Approved Corporate Endpoint Protection.

Testy były prowadzone na przełomie lipca i sierpnia 2018 przez niezależną instytucję, zajmującą się bezpieczeństwem w sieci – AV TEST. Badano programy dla użytkowników domowych i biznesowych (łącznie 18 różnych antywirusów), w trzech kategoriach: ochrona, wydajność i użyteczność.

Antywirus do domu

W testach brały udział dwa nasze programy: Avast Free i AVG Internet Security, które uzyskały jedne z najwyższych ocen! Poziom ochrony i użyteczność dostały najwyższe możliwe oceny (6/6 punktów), a wydajność 5,5/6 punktów. To plasuje je w ścisłej czołówce najlepszych programów antywirusowych!

Antywirus do firmy

Równie dobrze poradził sobie nasz antywirus dla biznesu (Avast Business Antivirus). Podobnie jak domowe programy, zdobył maksymalną liczbę punktów w kategorii ochrony, a także w kategorii wydajności. Jego użyteczność oceniono na 5,5/6 możliwych punktów, co również jest doskonałym wynikiem.

Cieszymy się z wyników testów i z tego, że możemy wam oferować najlepszą ochronę antywirusową! Z Avast i AVG wasze komputery są bezpieczne!

___

Artykuł powstał dzięki CORE – polskiemu dystrybutorowi antywirusów AVAST i AVG. Wykorzystaj wielofunkcyjny antywirus AVG do pełnej ochrony Twojego komputera .

antywirus avg logo

 

 

Oceń artykuł
[Głosów: 0 Średnia: 0]

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się na listę i nie przegap nowych ciekawostek, porad i konkursów!

Potrzebjesz pomocy z komputerem?

Skorzystaj z wiedzy ekspertów i zadaj pytanie.

Prowadzisz małą lub średnią firmę?

Pobierz Darmowy Ebook - Bezpieczna firma z AVG, który pomoże Ci zwiększyć bezpieczeństwo biznesu, zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Znajdziesz w nim ponad 30 konkretnych artykułów, dzięki którym dowiesz jak się jak szybko i łatwo, za pomocą darmowych narzędzi zadbać o takie rzeczy jak: polityka bezpiecznych haseł, backup cennych danych, blokowanie portów USB, korzystanie z pulpitu zdalnego, awaryjne odzyskiwanie danych... i wiele, wiele więcej!

Pobierz e-book teraz!

O Autorze

trybawaryjny

Trybawaryjny.pl to strona zawierająca przydatne informacje, porady i ciekawostki dotyczące komputerów, pisane prostym i zrozumiałym językiem. Portal jest tworzony przy współpracy z ekspertami oprogramowania antywirusowego AVG.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Podobał Ci się ten tekst? Dołącz do nas na Facebooku i nie przegap NOWYCH artykułów!
Polub AVG na Facebooku