AV Test i Virus Bulletin doceniają AVG

0

AVG Internet Security zajmuje wysokie pozycje w prestiżowych testach
W pierwszym kwartale 2013 roku pojawiło się kilka nowych testów oprogramowania antywirusowego.

Uznane na całym świecie, niezależne laboratoria po raz kolejny wzięły pod lupę wszystkie najpopularniejsze marki dostarczające soft zabezpieczający.

Oczywiście kontroli zostały też poddane programy AVG. W teście organizacji AV-Test (jedno z najlepiej rozpoznawalnych laboratoriów zajmujących się bezpieczeństwem) AVG Internet Security 2013 otrzymał bardzo wysokie noty (między 5.5, a 6 w sześciostopniowej skali).

Badania laboratorium AV-Test są dostępne pod tym adresem.

Jeszcze ważniejsze, i przyznam z tego cieszymy się najbardziej, są dla nas badania Virus Bulletin prestiżowej międzynarodowej organizacji zajmującej się bezpieczeństwem IT. W przeprowadzonym teście AVG zablokował 100 % zagrożeń, plasując się w czołówce wszystkich testowanych programów.

Wyróżnienie to jest tym cenniejsze, że test dotyczy oprogramowania AVG Internet Security 2013 Business – a więc tego przeznaczonego do ochrony firm i przedsiębiorstw.

Testy VB są dostępne TUTAJ.

___

Artykuł powstał dzięki CORE – polskiemu dystrybutorowi antywirusów AVAST i AVG. Wykorzystaj dobry program antywirusowy AVG Internet Security. Idealny do zabezpieczenia maili, przelewów bankowych i danych w Twoim komputerze.
antywirus avg logo

 

Oceń artykuł
[Głosów: 0 Średnia: 0]

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się na listę i nie przegap nowych ciekawostek, porad i konkursów!

Potrzebjesz pomocy z komputerem?

Skorzystaj z wiedzy ekspertów i zadaj pytanie.

Prowadzisz małą lub średnią firmę?

Pobierz Darmowy Ebook - Bezpieczna firma z AVG, który pomoże Ci zwiększyć bezpieczeństwo biznesu, zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Znajdziesz w nim ponad 30 konkretnych artykułów, dzięki którym dowiesz jak się jak szybko i łatwo, za pomocą darmowych narzędzi zadbać o takie rzeczy jak: polityka bezpiecznych haseł, backup cennych danych, blokowanie portów USB, korzystanie z pulpitu zdalnego, awaryjne odzyskiwanie danych... i wiele, wiele więcej!

Pobierz e-book teraz!

O Autorze

Avatar

PR & Marketing Manager. Pasjonat wszelakich ewolucji, wynalazków i mutacji ochrzczonych mianem e-commerce. Z wykształcenia filolog. Miłośnik gier strategicznych i solidnej fantastyki. Uzależniony od systemu walki Krav Maga.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Podobał Ci się ten tekst? Dołącz do nas na Facebooku i nie przegap NOWYCH artykułów!
Polub AVG na Facebooku