AV Lab recenzuje AVG Internet Security 2014

0

Ikona portalu zajmującego się testami antywirusów - AVLabW największym polskim portalu zajmującym się niezależnymi testami programów antywirusowych, ukazała się recenzja najnowszej wersji AVG Internet Security 2014.

Recenzja jest bardzo szczegółowa, zawiera po kolei wyszczególnione opcje programu, poradnik instalacyjny, opis najważniejszych funkcji. Osobom, które pierwszy raz zetknęły się z antywirusami AVG może dostarczyć potężną ilość niezbędnych informacji, myślę również, że „starzy wyjadacze” również znajdą coś dla siebie.

Redaktorzy zwrócili zwłaszcza uwagę na dodatkową funkcje jaka pojawiła się w AVG:  File Shredder  i związany z tym zwiększone zabezpieczenie prywatności użytkownika:

„Oprogramowanie AVG Internet Security 2014 sprawia, że komputer i dane znajdującym się na nim są jeszcze bardziej bezpieczne, a dodatkowo zużycie zasobów jest jeszcze mniejsze w porównaniu do poprzednich wersji tego oprogramowania zabezpieczającego”.

Najważniejsze zalety AVG według AVLab to:

  • Wykrywalność zagrożeń na bardzo wysokim poziomie
  • Pełna kompatybilność z systemami Windows 8, 7, Vista, XP w wersjach 32- i 64-bitowych
  • Skanowanie poczty wychodzącej i przychodzącej korzystającej z protokołów POP3, SMTP i IMAP
  • Wysoka automatyzacja programu
  • Miła i szybka pomoc techniczna dostępna w języku polskim [tu, nie ukrywam, rozjaśniła się twarz Arka Zakrzewskiego 😉 – RK]
  • Czytelny interfejs
  • Nieduże zapotrzebowanie na zasoby komputera
  • Wdrożenie modułów i optymalizacja oprogramowania pod kątem większej wydajności w stosunku do poprzednich wersji produktu

Ponadto portal wystawił AVG certyfikat rekomendujący nasze oprogramowanie.

To już druga, tak szczegółowa recenzja na AVLab, tutaj znajdziecie równie szeroki opis z zeszłego roku:

Recenzja AVG Internet Security 2013

___

Artykuł powstał dzięki CORE – polskiemu dystrybutorowi antywirusów AVAST i AVG. Sprawdź dobry antywirus AVG Internet Security. Idealny jeżeli potrzebujesz profesjonalnej ochrony domowego komputera.
antywirus avg logo

 

Oceń artykuł
[Głosów: 0 Średnia: 0]

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się na listę i nie przegap nowych ciekawostek, porad i konkursów!

Prowadzisz małą lub średnią firmę?

Pobierz Darmowy Ebook - Bezpieczna firma z AVG, który pomoże Ci zwiększyć bezpieczeństwo biznesu, zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Znajdziesz w nim ponad 30 konkretnych artykułów, dzięki którym dowiesz jak się jak szybko i łatwo, za pomocą darmowych narzędzi zadbać o takie rzeczy jak: polityka bezpiecznych haseł, backup cennych danych, blokowanie portów USB, korzystanie z pulpitu zdalnego, awaryjne odzyskiwanie danych... i wiele, wiele więcej!

Pobierz e-book teraz!

O Autorze

Trybawaryjny.pl to strona zawierająca przydatne informacje, porady i ciekawostki dotyczące komputerów, pisane prostym i zrozumiałym językiem. Portal jest tworzony przy współpracy z ekspertami oprogramowania antywirusowego AVG.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Podobał Ci się ten tekst? Dołącz do nas na Facebooku i nie przegap NOWYCH artykułów!
Polub AVG na Facebooku