Antywirus Avast Business – doskonałe wyniki testów!

0

To nie czcze przechwałki, ale rzeczywistość! Antywirus Avast dla firm został po raz kolejny doceniony w testach prowadzonych przez niezależne laboratorium AV-TEST, uzyskując wysoki wynik końcowy i status produktu polecanego.

Na początku roku laboratorium badało 16 różnych programów antywirusowych. Zasady były proste: testerzy nie wprowadzali żadnych zmian – program działał na standardowych ustawieniach i aktualizował się automatycznie. Wyzwaniem, które postawiono przed antywirusami, były zagrożenia, które w styczniu i lutym pojawiły się w sieci.

Oceny dokonywano w trzech kategoriach, sprawdzając czy testowane oprogramowanie radzi sobie z zagrożeniami, nie wpływa na szybkość pracy komputera i nie obciąża systemu. We wszystkich Avast Business otrzymał wysokie wyniki (odpowiednio 6.0; 5.5; 5.5 pkt na 6 możliwych), co dało wysoki wynik końcowy. Niezależni eksperci polecają go firmom!

Jeżeli korzystacie z Avasta – gratulujemy doskonałej decyzji! Wybraliście jedną z najlepszych osłon antywirusowych jakie są dostępne na rynku!

A jeżeli interesują was szczegóły testów zajrzyjcie TUTAJ.

___

Artykuł powstał dzięki CORE – polskiemu dystrybutorowi antywirusów AVAST i AVG. Sprawdź AVAST Business Antivirus – antywirus dla firmy. Wszystko co potrzebne do ochrony małej firmy w jednym miejscu.

antywirus avast logo
 

Oceń artykuł
[Głosów: 0 Średnia: 0]

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się na listę i nie przegap nowych ciekawostek, porad i konkursów!

Potrzebjesz pomocy z komputerem?

Skorzystaj z wiedzy ekspertów i zadaj pytanie.

Prowadzisz małą lub średnią firmę?

Pobierz Darmowy Ebook - Bezpieczna firma z AVG, który pomoże Ci zwiększyć bezpieczeństwo biznesu, zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Znajdziesz w nim ponad 30 konkretnych artykułów, dzięki którym dowiesz jak się jak szybko i łatwo, za pomocą darmowych narzędzi zadbać o takie rzeczy jak: polityka bezpiecznych haseł, backup cennych danych, blokowanie portów USB, korzystanie z pulpitu zdalnego, awaryjne odzyskiwanie danych... i wiele, wiele więcej!

Pobierz e-book teraz!

O Autorze

trybawaryjny

Trybawaryjny.pl to strona zawierająca przydatne informacje, porady i ciekawostki dotyczące komputerów, pisane prostym i zrozumiałym językiem. Portal jest tworzony przy współpracy z ekspertami oprogramowania antywirusowego AVG.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Podobał Ci się ten tekst? Dołącz do nas na Facebooku i nie przegap NOWYCH artykułów!
Polub AVG na Facebooku