Jak działają aktualizacje oprogramowania w antywirusach AVAST dla firm?

0

W waszych firmach jest kilka komputerów, a na każdym z nich wiele programów? Z pewnością korzystacie z pakietu biurowego, czegoś do wystawiania faktur, odbierania poczty e-mail, czytnika pdf-ów, przeglądarki internetowej, być może też edytora zdjęć… Te wszystkie programy są potencjalnym zagrożeniem dla cyber-bezpieczeństwa. Mogą mieć luki, przez które haker dostanie się na dysk komputerowy i narobi problemów.

Sprawdź nasze darmowe poradniki i programy

 • Raport zagrożeń AVG

  INFORMACJE O ZAGROŻENIACH

  Darmowa, krótka, zwięzła i rzeczowa forma dotycząca najnowszych zagrożeń pojawiających się w internecie. Wirusy, wycieki haseł, wyłudzenia danych. Informacje prosto na Twój e-mail.

  Zapisz się

 • AVG Ultimate

  NAJLEPSZY ANTYWIRUS

  Najlepszy antywirus od AVG. Ponad 80 unikalnych aplikacji. Ochrona komputera i urządzeń Android. Połączenie zaawansowanej ochrony dla komputera i smartfona. BEZ LIMITU STANOWISK

  Sprawdź

 • Encyklopedia Bezpieczeństwa AVG

  PRAKTYCZNY PORADNIK DLA CIEBIE

  Darmowy poradnik przygotowany przez ekspertów AVG dla osób, które słabo znają się na komputerach. Zawiera podpowiedzi, rady, wskazówki zwiększające Twoje bezpieczeństwo.

  Zapisz się

 • AVG TuneUp

  PRZYSPIESZENIE KOMPUTERA I SMARTFONU

  Obecnie najlepszy na rynku program do optymalizacji, zarządzania, zwolnienia miejsca i przyspieszania pracy komputera oraz smartfona Android. BEZ LIMITU STANOWISK

  Sprawdź

Dlaczego warto się tym zainteresować?

Zaskoczeni? Niestety tak jest – każda luka jest jak otwarte drzwi i zaproszenie do ataku. Aktualizacje służą nie tylko dodaniu nowych funkcji lub poprawie komfortu użytkowania. Bardzo często są to zmiany, których celem jest załatanie luk, przez które haker może przeniknąć do komputera lub uruchomić na nim zdalnie złośliwe programy.

Powinno się je instalować jak tylko pojawią się na stronie producenta. Ale kto ma czas sprawdzać co nowego jest dostępne online? Dlatego w Avast dodaliśmy funkcję, która zrobi to za was.

Jak działa funkcja aktualizacji programów w Avast?

Avast na bieżąco sprawdza, czy wasze programy mają najnowszą wersję. Jeżeli okaże się, że nie, to pobiera ją i informuje o możliwości jej zainstalowania. Dzięki temu nie marnujecie czasu na sprawdzanie czy wszystko jest aktualne, a informacja o każdej łatce pojawi wam się w okienku Avast. To wy decydujecie czy chcecie ją zainstalować i kiedy to zrobić!

Obejrzyj nasz krótki film i przekonaj się, dlaczego warto korzystać z aktualizacji oprogramowania w Avast!

W jakich programach znajdę funkcję aktualizacji programów w Avast ?

 1. Avast Business Antivirus Pro
 2. Avast Business Antivirus Pro Plus

Masz pytania?

Jesteście ciekawi czy automatyczne aktualizacje programów są wam potrzebna? Chcecie dopytać o szczegóły? Służymy pomocą!

___

Artykuł powstał dzięki CORE – polskiemu dystrybutorowi antywirusów AVAST i AVG. Zobacz AVAST Business Antivirus – antywirus dla małej firmy. Zaufało nam już 700 tysięcy firm.

antywirus avast logo

 

Oceń artykuł
[Głosów: 0 Średnia: 0]

 

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się na listę i nie przegap nowych ciekawostek, porad i konkursów!

Potrzebjesz pomocy z komputerem?

Skorzystaj z wiedzy ekspertów i zadaj pytanie.

Prowadzisz małą lub średnią firmę?

Pobierz Darmowy Ebook - Bezpieczna firma z AVG, który pomoże Ci zwiększyć bezpieczeństwo biznesu, zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Znajdziesz w nim ponad 30 konkretnych artykułów, dzięki którym dowiesz jak się jak szybko i łatwo, za pomocą darmowych narzędzi zadbać o takie rzeczy jak: polityka bezpiecznych haseł, backup cennych danych, blokowanie portów USB, korzystanie z pulpitu zdalnego, awaryjne odzyskiwanie danych... i wiele, wiele więcej!

Pobierz e-book teraz!

O Autorze

trybawaryjny

Trybawaryjny.pl to strona zawierająca przydatne informacje, porady i ciekawostki dotyczące komputerów, pisane prostym i zrozumiałym językiem. Portal jest tworzony przy współpracy z ekspertami oprogramowania antywirusowego AVG.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Podobał Ci się ten tekst? Dołącz do nas na Facebooku i nie przegap NOWYCH artykułów!
Polub AVG na Facebooku