200 milionów użytkowników korzysta z rozwiązań AVG!

0

200 000 użytkowników AVG

Z rozwiązań antywirusowych AVG korzysta już 200 milionów użytkowników, z czego ponad 100 milionów to użytkownicy mobilni.

Ponad 50 milionów nowych użytkowników dołączyło do firmy AVG w przeciągu ostatnich 18 miesięcy, korzystając z jednego lub więcej produktów AVG na różne platformy systemowe, takie jak Android, iOS, Windows oraz Mac.

Jako że niewiele dzisiejszych firm może pochwalić się tak dużą popularnością, dla AVG jest to bardzo ważne osiągniecie. Ponad połowa z 200 milionów użytkowników korzysta z wersji mobilnych programu. To pokazuje, jak duży krok naprzód zrobiło AVG, dostosowując swoje produkty do przyszłościowych technologii mobilnych. Ostatnie 18 miesięcy to okres najszybszego rozwoju w historii działalności firmy.

Co więcej, produktom AVG zaufali użytkownicy z ponad 200 krajów świata.

Polityka AVG zakłada, że każda osoba na świecie ma niezbywalne prawo do bezpieczeństwa i prywatności w sieci. AVG zapewnia, że jest w stanie zapewnić bezpieczeństwo i spokojne przeglądanie Internetu dla trzech miliardów osób.

___

Artykuł powstał dzięki CORE – polskiemu dystrybutorowi antywirusów AVAST i AVG. AVG PC TuneUp – program do optymalizacji systemu. Komplet 30 aplikacji pozwalających na wykorzystanie mocy komputera w 100%!
antywirus avg logo

 

Oceń artykuł
[Głosów: 0 Średnia: 0]

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się na listę i nie przegap nowych ciekawostek, porad i konkursów!

Prowadzisz małą lub średnią firmę?

Pobierz Darmowy Ebook - Bezpieczna firma z AVG, który pomoże Ci zwiększyć bezpieczeństwo biznesu, zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Znajdziesz w nim ponad 30 konkretnych artykułów, dzięki którym dowiesz jak się jak szybko i łatwo, za pomocą darmowych narzędzi zadbać o takie rzeczy jak: polityka bezpiecznych haseł, backup cennych danych, blokowanie portów USB, korzystanie z pulpitu zdalnego, awaryjne odzyskiwanie danych... i wiele, wiele więcej!

Pobierz e-book teraz!

O Autorze

Trybawaryjny.pl to strona zawierająca przydatne informacje, porady i ciekawostki dotyczące komputerów, pisane prostym i zrozumiałym językiem. Portal jest tworzony przy współpracy z ekspertami oprogramowania antywirusowego AVG.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Podobał Ci się ten tekst? Dołącz do nas na Facebooku i nie przegap NOWYCH artykułów!
Polub AVG na Facebooku