15 powodów dla których musisz mieć ochronę AVAST

0

Szukasz programu antywirusowego, który będzie kompleksowo chronił twój komputer? Chcesz coś uniwersalnego, co poradzi sobie z każdym typem zagrożenia, ale nie masz czasu na grzebanie w specyfikacji i porównywanie funkcji?

Poznaj Avast Ultimate i zobacz jak działa. Oto korzyści, na które możesz liczyć gdy go zainstalujesz!

1. Czyszczenie komputera jednym kliknięciem.

Hakerzy wykorzystują coraz to nowsze sposobu ataku. Chcesz się chronić przed nimi wszystkimi, ale nie jesteś specem od cyberbezpieczeństwa? Skorzystaj z Avast Ultimate! Wystarczy jedno kliknięcie by wydajny skaner antywirusowy sprawdził wszystkie obszary, które mogą być narażone na atak.

2. Bezpieczna poczta i www.

Lubisz surfować w sieci i korzystasz ze skrzynki e-mail? To dwie najpopularniejsze drogi ataku i rozprzestrzeniania się wirusów. Avast Ultimate ochroni cię przed złośliwym oprogramowaniem, ostrzeże przed fałszywymi stronami i zablokuje zawirusowane załączniki.

3. Niestrudzony strażnik systemu.

Wirus może dostać się do komputera w każdej chwili, a nawet ukryć się na dysku i czekać na odpowiedni moment by się uruchomić. Funkcja stałego monitoringu plików ochroni cię przed takimi zagrożeniami, bo cały czas, na bieżąco, pracuje w tle. Gdy tylko coś jest nie tak to podejmie odpowiednie akcje!

4. Granie i oglądanie filmów bez przeszkód.

Nie lubisz gdy grę lub film zakłóca ci wyskakujące okienko z informacją, że właśnie coś się zaktualizowało lub przyszedł mail? Avast Ultimate ma specjalny tryb cichy, który ukryje pojawiające się powiadomienia w czasie gdy ty zajmujesz się czymś innym.

5. Więcej miejsca na dysku.

Masz wrażenie, że twój dysk się kurczy – ciągle brakuje ci miejsca na pliki? To efekt zapychania go niepotrzebnymi informacjami. Avast Ultimate ma specjalny skaner czyszczący, który wyszuka te wszystkie śmieci, a potem je usunie.

6. Szybsze działanie komputera.

Nie lubisz gdy system ładuje się wolno, a programy uruchamiają jakby im się nie chciało? Każde urządzenie wymaga regularnych przeglądów i serwisowania, a spowolnienia są spowodowane ich brakiem. Funkcje czyszczące Avast CleanUp Premium gwarantują regularną konserwację i oczyszczanie komputera, dzięki czemu działa on tak szybko jak przy pierwszym uruchomieniu.

7. Ukrywanie prywatnych plików.

Masz na swoim dysku coś, czym nie chcesz się dzielić z innymi? Chroń te dane przed hakerami, rodziną i ciekawskimi współpracownikami! Niszczarka plików pomoże ci usunąć pliki w sposób trwały (tak, że nie da się ich odzyskać), a ochrona kamery zabezpieczy cię przed podglądaniem gdy siedzisz przed komputerem.

8. Bezpieczne połączenie z Internetem.

Łącząc się tradycyjnie z Internetem narażasz się na ciekawskich, którzy mogą śledzić to co robisz w sieci i zbierać o tobie informacje. Avast Ultimate ma VPN – narzędzie do dodatkowego kodowania dostępu do sieci – dzięki czemu nikt nie będzie sprawdzał na jakich stronach bywasz i co tam robisz.

9. Dostęp do wszystkich zasobów w sieci.

Niektóre państwa lub firmy blokują część stron lub udostępniają je jedynie osobom o określonej narodowości. Avast Ultimate walczy z cenzurą w Internecie. VPN pomoże ci korzystać ze wszystkiego co zostało opublikowane online, bez względu na to skąd klikasz.

10. Bezpieczne surfowanie w sieciach otwartych.

Korzystasz z hot-spotów i darmowego Internetu na lotniskach, w hotelach lub w galeriach handlowych? To ulubione miejsca hakerów, bo mało kto jest dobrze zabezpieczony przed wstrzyknięciem złośliwego kodu. VPN w Avast Ultimate daje ci pewność, że ciebie to nie spotka, bo wszystko co robisz online jest szyfrowane i ukryte dla postronnych osób.

11. Łatwe pamiętanie haseł.

Masz w głowie tysiąc haseł do logowania, które musisz pamiętać? Z Avast Ultimate możesz o nich zapomnieć. Wbudowany menedżer zrobi to za ciebie. Wystarczy, że będziesz znać jedno hasło by go uruchomić, a on zajmie się resztą.

12. Zabezpieczenie sieci Wi-Fi.

Hakerzy coraz częściej korzystają z innych, łatwiejszych sposobów dostania się do komputera. Jednym z nich jest włamanie się do sieci bezprzewodowej, co pozwala szperać we wszystkich urządzeniach, które są do niej podłączone. Funkcja ochrony Wi-Fi zabezpiecza routery przed atakiem i wyszukuje luki w oprogramowaniu, by użytkownik mógł je usunąć zanim coś się stanie.

13. Wszystkie urządzenia zarządzane z jednego konta.

Masz komputer, laptop, tablet i smartfona? Chcesz by wszystkie były tak samo zabezpieczone przed wirusami? Instalując Avast Ultimate dostajesz jedno konto, z którego możesz monitorować stan każdego z nich i zdalnie wprowadzać zmiany w ustawieniach.

14. Płacisz mniej.

Avast Ultimate jest pakietem czterech programów, niezbędnych to zapewnienia pełnej ochrony komputera. Kupując je razem zapłacisz o połowę taniej niż zamawiając odrębnie każdy z nich.

15, Instalujesz raz, korzystasz ze wszystkich funkcji.

Mimo, że to cztery różne programy, nie musisz tracić czasu i instalować każdego z nich osobna. Wystarczy, że zrobisz to raz, a kreator instalacji Avast Ultimate poradzi sobie z uruchomieniem i podstawowym skonfigurowaniem ich wszystkich.

Skorzystaj z pełnej ochrony jaką daje Avast Ultimate. Po prostu zainstaluj go i zapomnij o wirusach, hakerach i problemach z komputerem! Z Ultimate jesteś pod dobrą opieką.

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się na listę i nie przegap nowych ciekawostek, porad i konkursów!

Prowadzisz małą lub średnią firmę?

Pobierz Darmowy Ebook - Bezpieczna firma z AVG, który pomoże Ci zwiększyć bezpieczeństwo biznesu, zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Znajdziesz w nim ponad 30 konkretnych artykułów, dzięki którym dowiesz jak się jak szybko i łatwo, za pomocą darmowych narzędzi zadbać o takie rzeczy jak: polityka bezpiecznych haseł, backup cennych danych, blokowanie portów USB, korzystanie z pulpitu zdalnego, awaryjne odzyskiwanie danych... i wiele, wiele więcej!

Pobierz e-book teraz!

O Autorze

Trybawaryjny.pl to strona zawierająca przydatne informacje, porady i ciekawostki dotyczące komputerów, pisane prostym i zrozumiałym językiem. Portal jest tworzony przy współpracy z ekspertami oprogramowania antywirusowego AVG.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Podobał Ci się ten tekst? Dołącz do nas na Facebooku i nie przegap NOWYCH artykułów!
Polub AVG na Facebooku