Zapłaciłem za program AVG na stronie avg.com i go nie otrzymałem – co zrobić?

0

Zamówiłeś produkt AVG na stronie avg.com, zapłaciłeś od razu i nie otrzymałeś licencji na e-mail?

Pamiętaj, że producent wedle informacji podanej podczas składania zamówienia zastrzega sobie prawo do realizacji zamówienia w ciągu 10 dni roboczych.

Jeśli po tym czasie zamówienie / licencja nie pojawi się w e-mailu – należy skorzystać z opcji – nie otrzymałem zamówienia – i wpisać adres  na jaki było złożone zamówienie w formularzu na stronie https://www.avg.com/pl-pl/license-retrieval

Po wypełnieniu formularza, numer licencji zostanie jeszcze raz przesłany.

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się na listę i nie przegap nowych ciekawostek, porad i konkursów!

Prowadzisz małą lub średnią firmę?

Pobierz Darmowy Ebook - Bezpieczna firma z AVG, który pomoże Ci zwiększyć bezpieczeństwo biznesu, zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Znajdziesz w nim ponad 30 konkretnych artykułów, dzięki którym dowiesz jak się jak szybko i łatwo, za pomocą darmowych narzędzi zadbać o takie rzeczy jak: polityka bezpiecznych haseł, backup cennych danych, blokowanie portów USB, korzystanie z pulpitu zdalnego, awaryjne odzyskiwanie danych... i wiele, wiele więcej!

Pobierz e-book teraz!

O Autorze

Trybawaryjny.pl to strona zawierająca przydatne informacje, porady i ciekawostki dotyczące komputerów, pisane prostym i zrozumiałym językiem. Portal jest tworzony przy współpracy z ekspertami oprogramowania antywirusowego AVG.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Podobał Ci się ten tekst? Dołącz do nas na Facebooku i nie przegap NOWYCH artykułów!
Polub AVG na Facebooku