Sprzedawca Roku 2015

0

Czytelnicy magazynu Business Solutions Magazine wybrali AVG na najlepszego sprzedawcę.

AMSTERDAM i SAN FRANCISCO – 5 stycznia 2015 – AVG Technologies, firma zapewniająca bezpieczeństwo w sieci dla 188 milionów aktywnych użytkowników, została wybrana przez magazyn Business Solutions Magazine (BSM) na Najlepszego Sprzedawcę roku 2015 w kategorii bezpieczeństwa sieciowego. Coroczna ankieta przeprowadzona wśród sprzedawców detalicznych i subskrybentów magazynu BSM podzielona została na siedem kategorii, takich jak usługi/pomoc techniczna, przyjazność, funkcjonalność, niezawodność, rodzaj programu, innowacyjność oraz marża dla sprzedawców

„Cieszymy się, że nasi partnerzy z branży wybrali nas na Najlepszego Sprzedawcę” mówi Francois Daumard, wiceprezes globalnego działu sprzedaży w AVG Technologies. „Rok 2015 oznacza dla nas kluczowy okres, ponieważ chcemy, aby ludzie docenili nowe oblicze firmy AVG. Wciąż zbyt mało osób rozumie na czym tak naprawdę polega przemiana naszego biznesu. Dzięki AVG Business Managed Workplace® jesteśmy pierwszą firmą, która zdalnie monitoruje i zarządza aplikacjami swoich dystrybutorów. Co ważniejsze, aplikacje biznesowe dążą do coraz większej integracji, dlatego zależy nam na bezpiecznej komunikacji z klientem, w pełni zintegrowanej chmurze i ciągłym rozwoju aplikacji mobilnych.”

W roku 2014 AVG nieustannie inwestowało wiele środków w pomoc dla swoich partnerów biznesowych, oferując usługi takie jak Annual Partner Cloud Summit, wprowadzając na rynek portfolio nowych produktów, rozszerzając swoją dystrybucję oraz zatrudniając kilka znanych serwisów, aby dostać się do głównego kanału sprzedaży i zespołów marketingowych.

Najlepszy Sprzedawca roku 2015 to jedno z wielu wyróżnień, jakie ostatnio otrzymała firma AVG. Do innych zaliczyć można pochwałę produktów przez Virus Bulletin’s VB100, a także uznanie od 2014 MSPmentor 250 za fachową wiedzę i doskonałe zarządzanie usługami.

Podczas jesieni 2014 magazyn BSM wspólnie z uczelnią Penn State University przeprowadził internetową ankietę, uzyskując ważne dane od swoich subskrybentów. Oddanych zostało w sumie 8848 głosów, co potwierdza, że jest to jedna z największych tego typu ankiet. Wyniki opracował zespół edytorski magazynu BSM, korzystający z metodologi dostarczonej przez uczelnie Penn State.

Pełna lista Najlepszych Sprzedawców roku 2015 ukazała się w specjalnym raporcie w styczniowym wydaniu magazynu Business Solutions Magazine.

___

Artykuł powstał dzięki CORE – polskiemu dystrybutorowi antywirusów AVAST i AVG. Sprawdź AVG antywirus dla firmy. Kompleksowa ochrona dla plików, przelewów i wszystkiego co najważniejsze w firmie.
antywirus avg logo

 

Oceń artykuł
[Głosów: 0 Średnia: 0]

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się na listę i nie przegap nowych ciekawostek, porad i konkursów!

Prowadzisz małą lub średnią firmę?

Pobierz Darmowy Ebook - Bezpieczna firma z AVG, który pomoże Ci zwiększyć bezpieczeństwo biznesu, zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Znajdziesz w nim ponad 30 konkretnych artykułów, dzięki którym dowiesz jak się jak szybko i łatwo, za pomocą darmowych narzędzi zadbać o takie rzeczy jak: polityka bezpiecznych haseł, backup cennych danych, blokowanie portów USB, korzystanie z pulpitu zdalnego, awaryjne odzyskiwanie danych... i wiele, wiele więcej!

Pobierz e-book teraz!

O Autorze

Trybawaryjny.pl to strona zawierająca przydatne informacje, porady i ciekawostki dotyczące komputerów, pisane prostym i zrozumiałym językiem. Portal jest tworzony przy współpracy z ekspertami oprogramowania antywirusowego AVG.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Podobał Ci się ten tekst? Dołącz do nas na Facebooku i nie przegap NOWYCH artykułów!
Polub AVG na Facebooku