Reklama i współpraca

TrybAwaryjny.pl to portal IT, tworzony przy merytorycznym wsparciu specjalistów firmy CORE, dystrybutora oprogramowania AVAST i AVG w Polsce. 

Krótko o Trybie Awaryjnym

Na portalu można przeczytać o komputerach osobistych, programach komputerowych oraz jak samodzielnie dbać o sprzęt. Tematykę IT prezentujemy w przystępny i zrozumiały sposób, z myślą o zwykłych użytkownikach komputerów w środowisku domowym lub małych firm.

Współpraca z TrybAwaryjny.pl

Strona została stworzona dla osób szukających rozwiązań swoich problemów z komputerami, dlatego pełna jest pomocnych artykułów. Dużą wagę przywiązujemy do tematów bezpieczeństwa. 

Na Trybawaryjny.pl czytelnicy znajdą przede wszystkim profesjonalną poradę dotyczącą dowolnego problemu z komputerem. Służymy pomocą zarówno w najbardziej podstawowych zagadnieniach, jak i tych bardziej skomplikowanych. Porady udzielane są przez ekspertów pomocy technicznej.

Spis Treści
Zwiń
Rozwiń

Co wyróżniaTrybawaryjny.pl

1. Portal kierujemy do laików

Chcemy, aby czytelnicy naszego portalu czuli, że mogą znaleźć tu pomoc w każdym komputerowym problemie. Dlatego służymy wsparciem informatyków, którzy odpowiadają na pytania użytkowników.

2. Artykuły są pisane prostym i nietechnicznym językiem

Trybawaryjny.pl jest przyjaznym miejscem dotyczącym prostych tematów IT, gdzie czytelnik można zadać każde, nawet najbardziej banalne pytanie. Gwarantujemy, że zawsze otrzyma rzetelną odpowiedź, pozbawioną zbędnych komentarzy typowych dla forów internetowych.

3. Portal służy profesjonalną poradą ekspertów AVG i AVAST

Przesłanie naszej strony to: tutaj znajdziesz pomoc. Osoby, które mają problem z komputerem, mogą zapytać na naszej stronie profesjonalistów, którzy z tym problemem im pomogą. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem oprogramowania antywirusowego AVG i AVAST a nasi eksperci są wysoce wykwalifikowanie w dziedzinie bezpieczeństwa związanego z komputerami..

Profil artykułów

Celujemy w artykuły pisane prostym, nieskomplikowanym językiem. Przy tym zależy nam jednak na rozbudowanych treściach.

Chcemy, aby teksty były przystępne, ale i angażujące dla czytelnika i budzące ciekawość. Stawiamy także na różnorodność tematyczną.

O treściach

Stawiamy na przejrzystość treści. Dlatego w artykułach, między wersami, nie umieszczamy reklam z zewnętrznych serwisów, które mogą dekoncentrować czytelników. 

Artykuły są tworzone w oparciu o konkretne słowa kluczowe, tak, by indeksowały się jak najwyżej w wyszukiwarce Google.

Dla kogo?

Portal Trybawaryjny.pl kierujemy do osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę o komputerach i świecie cyfrowym. Nasi odbiorcy to osoby szukające podstawowej wiedzy o swoim sprzęcie komputerowym, programach i bezpieczeństwie.

Portal kierujemy do użytkowników domowych oraz właścicieli małych firm. Dlatego poza artykułami i poradami dotyczącymi domowego użytku, prezentujemy szereg treści związanych z kwestiami IT w małych firmach.

Nasi czytelnicy

Nasi czytelnicy to przede wszystkim osoby w przedziale wiekowy 35 – 55 lat które poszukują rozwiązań na podstawowe problemy związane z użytkowaniem komputera oraz podstawowymi procedurami bezpiecznego korzystania z internetu.

Drugą grupą są przedstawiciele małych i średnich firm którzy odnajdują na naszym portalu informacje jak zabezpieczać firmowe komputery przed wyciekiem danych i atakami hakerskimi.

Utrzymujemy stały kontakt z czytelnikami dzięki Newsleterom w których informujemy o najnowszych artykułach.

Tematyka artykułów

Regularnie zamieszczamy na portalu artykuły w tematykach:

Możliwości przykładowej współpracy

Na naszym portalu oferujemy możliwość publikacji artykułów reklamowych oraz możliwość napisania przez naszą redakcję recenzji lub artykułu na temat produktu.

Najczęstsze publikacje naszych partnerów to: 

 • Artykuły  i poradniki sponsorowane
 • Recenzje sprzętu komputerowego, akcesoriów komputerowych, urządzeń mobilnych
 • Recenzje programów komputerowych i aplikacji 
 • Recenzje sklepów online
 • Recenzje kursów online
 • Recenzje książek i poradników
 • Artykuły o produktach i usługach związanych z pracą biurową
 • Artykuły o szkołach programowania i kursach IT
 • Artykuły o grach komputerowych

Nasze autorskie projekty i poradniki online

Dane liczbowe i statystki

Portal istniej od 2009 roku i zdążył już zgromadzić pokaźną liczbę czytelników. Poniżej przedstawiamy wyniki z Google Analytics.

 • Statystyki Google portalu Trybawaryjny.pl.

  Liczba odsłon naszych artykułów sięga 16 000!

Z kim współpracujemy?

Jeśli produkujesz/ dystrybuujesz/ sprzedajesz produkt lub usługę związaną z branżą IT albo usługami cyfrowymi, której grupą docelową mogą być nasi czytelnicy – zapraszamy do współpracy!

Zapraszamy:

 • producentów i sprzedawców sprzętów elektronicznych
 • producentów i sprzedawców programów komputerowych
 • producentów i sprzedawców gier komputerowych
 • producentów i sprzedawców sprzętu biurowego i związanego z pracą biurową
 • wydawnictwa
 • szkoły programowania
 • i innych!

Kontakt

Chcąc rozpocząć współprace z nami – pisz na adres email – marketing@trybawaryjny.pl

Podobał Ci się ten tekst? Dołącz do nas na Facebooku i nie przegap NOWYCH artykułów!
Polub AVG na Facebooku