Powierz obsługę informatyczną firmy specjalistom!

0

Bezpieczne i wydajne działanie systemu informatycznego, które zapewnia poufność i bezpieczeństwo dla danych oraz oferuje oczekiwaną przez użytkowników funkcjonalność, to obecnie jeden z podstawowych warunków, jaki musi spełniać nowoczesna firma. Coś, co było do niedawna domeną korporacji i startupów, dziś jest już standardem również wielu małych i średnich przedsiębiorstw. Coraz więcej prac jest ściśle uzależnionych od komputera i sprawnej sieci. Problemy lub choćby częściowa awaria mogą być sporym problemem.

Kompleksowa obsługa informatyczna 

Wygoda, efektywność, lepsza organizacja i możliwość pracy zdalnej to tylko niektóre zalety cyfryzacji firm. Kolejne działania prowadzone w firmowej infrastrukturze IT mogą coraz bardziej ją obciążać, a przy tym narażać na nieplanowane przestoje i osłabienie poziomu bezpieczeństwa. Nie jest więc niczym nadzwyczajnym, że aby zapobiegać takim sytuacjom, należy zapewnić swojemu systemowi informatycznemu obsługą doświadczonych specjalistów. 

Wydaje się, że optymalnym w tym zakresie rozwiązaniem jest skorzystanie z usług informatycznych świadczonych przez zewnętrzną, profesjonalną firmę IT. Usługi takie mogą obejmować wiele najróżniejszych obszarów i działań. Dla infrastruktury informatycznej obejmujące ponad 100 urządzeń najważniejsze jest kompleksowe ujęcie wszystkich procesów.

Bezwzględnie podstawowe zadania stawiane przed informatykami to stabilność i bezpieczeństwo danych i idące z nim w parze zapewnienie ciągłości pracy. W ramach obsługi dostępna jest także rozbudowana zdalna i lokalna pomoc dla użytkowników w miejscu eksploatacji.

Usługi informatyczne w Katowicach

Opieka nad Twoim systemem informatycznym to nie jedyny rodzaj usług, jaki mogą zapewnić dla Ciebie specjaliści z branży IT. Jeśli potrzebujesz kogoś do administrowania serwerem, jego wirtualizacji lub jego poprawnej konfiguracji i wdrożenia — również jest to możliwe we współpracy z tego typu firmą. W przypadku rozpoczęcia nowej działalności lub chęci reorganizacji pracy możesz zdecydować się na kompleksową obsługę nie tylko wybranych obszarów, ale również całej firmy i całej infrastruktury informatycznej obejmującej sprzęt, oprogramowanie i sieci.

Jeden partner może wyposażyć Twoją firmę w potrzebne narzędzia pracy, takie jak serwery, macierze, oprogramowanie, komputery, drukarki, urządzenia mobilne, urządzenia sieciowe czy szafy serwerowe i sieciowe. Wszystko wraz z kompletnym okablowaniem, koniecznymi podzespołami i wdrożeniem oraz opieką powdrożeniową nad systemem. 

Uzupełnieniem całej usługi jest zapewnienie obsługi w zakresie RODO, specjalistyczne usługi typu Disaster Recovery, usługi backupu do chmury jak też zapewnienie wszystkiego co niezbędne do bieżącej eksploatacji 

Poszukujesz specjalistów świadczących najwyższej jakości usługi informatyczne w Katowicach? Chcesz mieć pewność, że Twój system informatyczny jest bezpieczny i gwarantuje właściwy komfort pracy Twoim pracownikom? A może szukasz nowego serwera, serwera w chmurze lub usługi chmury? Skorzystaj z pomocy specjalistów i wynieś swoją firmę na wyższy poziom.

Artykuł partnera

Oceń artykuł
[Głosów: 0 Średnia: 0]

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się na listę i nie przegap nowych ciekawostek, porad i konkursów!

Prowadzisz małą lub średnią firmę?

Pobierz Darmowy Ebook - Bezpieczna firma z AVG, który pomoże Ci zwiększyć bezpieczeństwo biznesu, zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Znajdziesz w nim ponad 30 konkretnych artykułów, dzięki którym dowiesz jak się jak szybko i łatwo, za pomocą darmowych narzędzi zadbać o takie rzeczy jak: polityka bezpiecznych haseł, backup cennych danych, blokowanie portów USB, korzystanie z pulpitu zdalnego, awaryjne odzyskiwanie danych... i wiele, wiele więcej!

Pobierz e-book teraz!

O Autorze

Trybawaryjny.pl to strona zawierająca przydatne informacje, porady i ciekawostki dotyczące komputerów, pisane prostym i zrozumiałym językiem. Portal jest tworzony przy współpracy z ekspertami oprogramowania antywirusowego AVG.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Podobał Ci się ten tekst? Dołącz do nas na Facebooku i nie przegap NOWYCH artykułów!
Polub AVG na Facebooku