Przegląd Coin Market Solutions: analiza warunków, opinie na temat licencjonowanej giełdy kryptowalut

0

Sukces handlowy ma ogólną formułę: kupuj tanio, sprzedaj drogo. Waluty cyfrowe nie są wyjątkiem. Aby handlować, należy znaleźć wiarygodną firmę, której można powierzyć kapitał. W nowym przeglądzie ekspertów porozmawiamy o Coin Market Solutions -młodej estońskiej giełdzie, która w krótkim okresie pracy zyskała pozytywny fidbek. Na jaką realną ocenę zasługuje coinmarketsolutions.com? Przejdźmy do sedna.

Szczegółowy przegląd faktów na temat Coin Market Solutions

Coin Market Solutions – estońska giełda tokenizowanych aktywów należąca do profesjonalnego dostawcy usług na rynku kryptowalut ECM Limited. Obecnie z usług firmy korzysta ponad 5000 handlowców. 

Na coinmarketsolutions.com szczegółowo opisano zalety współpracy:

 • bezpieczeństwo. Coin Market Solutions podejmuje wszelkie niezbędne środki w celu zapewnienia integralności danych i ochrony aktywów klientów;
 • dbałość o klientów. Giełda gwarantuje klientom pomoc profesjonalnych menedżerów. Pracownicy firmy doradzą w interesujących kwestiach i pomogą w handlu;
 • wykorzystanie innowacji. Na giełdzie można handlować tokenizowanymi aktywami-kryptowalutami, towarami surowcowymi, metalami szlachetnymi, zasobami energii, akcjami itp.;
 • przejrzystość działań. Wszystkie informacje o Coin Market Solutions są dostępne publicznie;
 • działalność licencjonowana. Firma przestrzega prawa międzynarodowego, o czym świadczy posiadanie licencji na działalność finansową.

Ponadto Giełda wykorzystuje unikalną opatentowaną technologię, która polega na wykorzystaniu bankowych kanałów płynności dostaw.

Podczas przygotowywania przeglądu Coin Market Solutions dowiedzieliśmy się, że główna siedziba oganizacji znajduje się w Tallinie. Również na giełdzie kryptowalut podany jest adres prawny: Suite 305, Griffith Corporate Centre P. O. Box 1510 (Kingstown, St.Vincent i Grenadyny).

W recenzjach klienci chwalą firmę Coin Market Solutions za kompleksowe wsparcie i pomoc. Tryb pracy – 24/7. Można komunikować się ze specjalistami za pośrednictwem czatu online. Przedstawiciele giełdy przeprowadzają badania rynków i starają się zmaksymalizować zakres możliwości.

Nazwiska członków zespołu można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej coinmarketsolutions.com. Charakteryzuje to firmę z najlepszej strony, ponieważ handlowcy widzą, z kim konkretnie pracują i komu ufają swoje fundusze:

Omówienie procedury rejestracji na coinmarketsolutions.com

Strona jest dostępna nie tylko w języku angielskim, ale także w języku rosyjskim. Przemawia to, że handlowcy z krajów WNP nie będą mieli problemów z rejestracją na zasobie i obrotem aktywami. Do pomocy użytkowników – FAQ i szkolenie dla początkujących, gdzie można zdobyć podstawową wiedzę i dowiedzieć się o profesjonalnych strategiach, tokenizowanych zasobach i nie tylko.

Aby rozpocząć pracę na coinmarketsolutions.com konieczne jest wypełnienie prostego formularza elektronicznego. Sądząc z recenzji, jest to sprawa 5 minut.

W kwestionariuszu należy podać takie dane osobowe:

 • imię i nazwisko;
 • hasło (dwa razy);
 • adres e-mail;
 • numer telefonu.

Coin Market Solutions przestrzega zasad AML i KYC, dlatego wszyscy klienci będą musieli przejść proces weryfikacji. Konieczne jest wysłanie skanowanych kopii dokumentów w celu identyfikacji tożsamości i potwierdzenia zameldowania. Giełda ściśle przestrzega prywatności.

Jakie konta handlowe na coinmarketsolutions.com?

Sądząc z recenzji, Coin Market Solutions zapewnia wszystko, co jest potrzebne do udanego startu w handlu. Firma wyraźnie przestrzega ustaleń określonych w dokumentach prawnych. Zapoznać się z prawami i obowiązkami stron można na oficjalnej stronie internetowej firmy.

W opiniach klienci podkreślają, że otwieranie transakcji i prowadzenie handlu na coinmarketsolutions.com jest wygodne. Aby kupić/sprzedać tokenizowany zasób, należy kliknąć odpowiedni klawisz (Kup lub Sprzedaj). Dzięki szczegółowym wykresom traderom wygodnie jest pilnować dynamikę cen i reagować na zmieniającą się sytuację rynkową w odpowiednim czasie.  

Możliwy handel:

 • Crypto/Crypto;
 • Crypto/USDT;
 • indeksy / BTC lub USDT;
 • towary / BTC lub USDT;
 • papiery wartościowe/BTC lub USDT (akcje spółek Federacji Rosyjskiej, USA, Kanady, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii itp.).

Sądząc z recenzji, każdy może znaleźć odpowiednie konto do handlu. Wkład początkowy wynosi 500 USD. Konta różnią się przewagą, możliwościami itp. Zapraszamy do zapoznania się z przeglądem kont:

 • Silver. Aby otworzyć to konto, należy wpłacić 500 USD lub więcej. Handlowcom są gwarantowane zerowe prowizje za transakcje handlowe, podstawowe materiały szkoleniowe od Coin Market Solutions, recenzje analityczne. Ramię kredytowe – od 1:2;
 • Gold. Aby otworzyć takie konto, potrzebne są co najmniej 5 000 USD. Ramię kredytowe jest takie same jak w przypadku Silver. Za wpłatę/wypłatę  prowizja nie jest naliczana. Handlowcy, którzy otworzyli takie konto, raz w tygodniu otrzymują transakcję bez ryzyka, sygnał handlowy i 15-minutową komunikację z analitykiem finansowym;
 • Platinum. 25 000 USD – to minimalna kwota wpłacania. Zapewnia wsparcie support 24/7, zaawansowane szkolenie od Coin Market Solution, 2 transakcje bez ryzyka, 3 sygnały co tydzień i konsultacje z analitykiem. Opcjonalnie: handel za pomocą jednego robota. Za wpłatę/wypłatę prowizja nie jest przewidziana;
 • VIP. Aby go otworzyć, należy wpłacić 100 000 USD. Giełda tokenizowanych aktywów zapewnia handlowcom cotygodniowe przeglądy analityczne, pomoc osobistego doradcy, priorytetową realizację zleceń, 5 transakcji bez ryzyka, do 10 sygnałów handlowych i kilka robotów do handlu algorytmicznego;
 • VIP+. Próg wejścia wynosi od 500 000 USD. Użytkownicy mogą spodziewać się na cotygodniowe analizy, konsultacje z osobistym menedżerem i programy szkoleniowe. Leveridge – na życzenie. W ramach konta przewidziano do dziesięciu transakcji bez ryzyka tygodniowo, nieograniczoną liczbę sygnałów, wypłaty bez kosztów prowizji, handel algorytmiczny (do pięciu robotów do wyboru);
 • Dragon. Próg wejścia wynosi 1 000 000 USDT. Sądząc z opinii, otwarcie takiego konta na coinmarketsolutions.com gwarantuje praktycznie nieograniczone możliwości: najlepsze materiały szkoleniowe i analityczne, pomoc osobistego doradcy, całodobowe wsparcie supportu. W ciągu tygodnia dostępne są do 15 transakcji bez ryzyka, nieograniczona liczba botów do handlu algorytmicznego (można je dostosować do indywidualnych wymagań). Liczba sygnałów handlowych nie jest ograniczona. Nie ma kosztów prowizji przy wypłacaniu.

Konta demo na Coin Market Solutions niema, ale giełda tokenizowanych aktywów proponuje alternatywę – transakcje bez ryzyka. W recenzjach handlowcy piszą, że bardziej podobała im się ta opcja. W przypadku korzystnej transakcji handlowej można uzyskać prawdziwy zysk. Jeśli transakcja okazała się przegrana, giełda zresetuje saldo ujemne. Pozwala to bez ryzyka zapoznać się z funkcjonalnością platformy Coin Market Solutions i przetestować strategie handlowe.   

Jakie są opcje wpłacania/wypłacania na coinmarketsolutions.com?

W recenzjach handlowcy zauważają, że nie ma problemów z uzupełnianiem salda i wypłacaniem środków. Coin Market Solutions współpracuje z różnymi systemami płatności. Wybór metod wpłacania/wypłacania kapitału jest dość szeroki. Proponujemy zapoznać się z ich przeglądem:

 • kryptowaluty (BTC, LTC, ETH, USDT);
 • karty bankowe (Visa, Mastercard);
 • elektroniczne systemy płatności (Sepa, SWIFT).

Do wypłacania zysku w kryptowalutach, prowizje są zerowe. Na oficjalnej stronie coinmarketsolutions.com określono zasady operacji, których firma wyraźnie przestrzega (potwierdzają to opinie handlowców).

Opinie o firmie Coin Market Solutions: przegląd opinii

Coin Market Solutions zdobyła zaufanie wielu użytkowników, o czym świadczą pozytywne recenzje. Licencjonowana giełda wyraźnie przestrzega ustaleń i gwarantuje uczciwe warunki współpracy. Według klientów pomaga osiągnąć sukces finansowy zarówno doświadczonym, jak i początkującym traderom.

Podsumujmy przegląd giełdy aktywów tokenizowanych coinmarketsolutions.com

Coin Market Solutions to giełda, która ma wszelkie szanse na wejścia w lidery rynku. Już dziś ta firma ma 5000 aktywnych kont. W recenzjach użytkownicy zwracają uwagę na przejrzystość działań, szerokie możliwości udanego handlu, bezpieczeństwo transakcji i uczciwą dyscyplinę płatności. 

Uważamy, że ta organizacja może być postrzegana jako obiecujący gracz na rynku finansowym, ale ostateczna decyzja dotycząca współpracy jest podejmowana tylko przez ciebie!

Artykuł partnera

Oceń artykuł
[Głosów: 2 Średnia: 5]

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się na listę i nie przegap nowych ciekawostek, porad i konkursów!

Prowadzisz małą lub średnią firmę?

Pobierz Darmowy Ebook - Bezpieczna firma z AVG, który pomoże Ci zwiększyć bezpieczeństwo biznesu, zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Znajdziesz w nim ponad 30 konkretnych artykułów, dzięki którym dowiesz jak się jak szybko i łatwo, za pomocą darmowych narzędzi zadbać o takie rzeczy jak: polityka bezpiecznych haseł, backup cennych danych, blokowanie portów USB, korzystanie z pulpitu zdalnego, awaryjne odzyskiwanie danych... i wiele, wiele więcej!

Pobierz e-book teraz!

O Autorze

Trybawaryjny.pl to strona zawierająca przydatne informacje, porady i ciekawostki dotyczące komputerów, pisane prostym i zrozumiałym językiem. Portal jest tworzony przy współpracy z ekspertami oprogramowania antywirusowego AVG.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Podobał Ci się ten tekst? Dołącz do nas na Facebooku i nie przegap NOWYCH artykułów!
Polub AVG na Facebooku