5 powodów, dla których warto wypróbować moduł Covesting Copy Trading w 2021 roku

0

Jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń ubiegłego roku było uruchomienie modułu Covesting copy trading na wielokrotnie nagradzanej platformie handlowej PrimeXBT, która była rozwijana przez lata.

Innowacyjny moduł copy tradingu łączy menedżerów strategii, regularnie osiągających sukcesy, z ich naśladowcami poprzez globalny system rankingowy oparty na łącznych zyskach i ocenie ryzyka. Rezultatem jest społeczność tradingowa peer-to-peer, która rozrasta się w niesamowicie szybkim tempie i na której z tygodnia na tydzień przybywa nowych milionerów.

Nieco ponad rok od premiery, sprawdzamy dlaczego warto zainteresować się tą stale rozwijająca się platformą i dlaczego obecnie jest jeszcze więcej powodów, aby ją wypróbować niż w momencie jej uruchomienia.

Ostra konkurencja między menedżerami strategii

Najbardziej oczywistym powodem jest to, że walka pomiędzy menedżerami strategii nigdy nie była bardziej zacięta. Przez cały miniony rok, użytkownicy wymieniali między sobą informacje, dzielili się w sieci zrzutami ekranów z wynikami finansowymi, przyciągając tysiące najlepszych traderów, z których każdy próbował wyrobić sobie własną markę.

Osiągane zyski wynoszą teraz aż 4000% w ciągu miesiąca. Menedżerowie strategii zarobili miliony na samych premiach za wyniki, jednocześnie przyczyniając się do tego, że również ich naśladowcy stali się bogaci ponad ich najśmielsze marzenia. Lista strategii do naśladowania jest dłuższa niż kiedykolwiek i powiększa się z dnia na dzień.

Większe możliwości dywersyfikacji po dodaniu stabilnych kryptowalut

Lista kopiujących daną strategię szybko się zapełnia ze względu na narzucone w celu ochrony przed ryzykiem limity i promowanie dywersyfikacji, ale na szczęście istnieje teraz więcej sposobów na rozłożenie ryzyka i podział kapitału, umożliwiając osiąganie większych łącznych zysków.

PrimeXBT niedawno udostępnił nową aktualizację V2.0. Ze względu na to, że Covesting copy trading jest obecnie dostępny wyłącznie na platformie PrimeXBT, użytkownicy modułu mogą również korzystać z dowolnych narzędzi i zasobów platformy.

Oznacza to, że inwestorzy mogą nie tylko handlować kontraktami CFD na waluty, kryptowaluty, towary i indeksy giełdowe, ale również kopiować transakcje w różnych walutach, których lista po aktualizacji PrimeXBT V2.0 została rozszerzona o ETH, USDC i USDT.

Więcej wysoko ocenianych menedżerów strategii

Rok temu, tylko kilku traderów miało przyznane gwiazdki za osiągnięcia, ale dzisiaj, coraz więcej menedżerów strategii osiąga cztery i pięć gwiazdek, co potwierdza, że platforma jest teraz pełna zaangażowanych traderów, którzy doskonale znają rynki i sposoby zarządzania ryzykiem.

Im więcej gwiazdek posiada dany trader, tym sprawniej zarządza on alokacją depozytu zabezpieczającego, ma wyższy stosunek wygranych do przegranych i dużo więcej. Naśladowcy, którzy wybierają tylko cztero- lub pięciogwiazdkowe strategie, mają większe szanse na sukces. Jednak podobnie jak w przypadku każdego rodzaju inwestycji, operacje nie są całkowicie wolne od ryzyka.

Odblokuj dodatkowe korzyści dzięki tokenowi COV

Kolejną nowością w Covesting copy trading w ciągu ostatniego roku od jego wprowadzenia na rynek jest uruchomienie pełnej integracji z tokenem użytkowym COV. Token COV został zaprojektowany od samego początku z myślą o module Covesting copy trading i jest kluczowy dla uzyskania jak największych korzyści z użytkowania platformy.

Token COV może być użyty do odblokowania dodatkowych korzyści dla konta, takich jak brak opłat wstępnych, większą premię za zyski lub znaczący rabat na prowizje dla menedżerów strategii. Tokeny COV są regularnie spalane, przez co ich podaż jest ograniczona i stale się zmniejsza. Cena jednego tokena przekroczyła niedawno wartość 1$ i prawdopodobnie jeszcze wzrośnie ze względu na wysoki popyt na platformę.

Postaw na hossę Bitcoina

Token COV rośnie również z powodu trwającej hossy na rynku kryptowalutowym dotyczącej zarówno Bitcoina jak i innych aktywów kryptowalutowych. Rynek walut cyfrowych znów stał się gorącym tematem w świecie finansów i pod względem zwrotu z inwestycji (ROI) bije na głowę rynek akcji, metali, forex i wszystkie inne rodzaje aktywów na świecie.

Oznacza to również, że traderzy na Covesting i PrimeXBT są najlepiej przygotowani do generowania zysków. Działają na właściwej platformie, używają właściwych narzędzi i skupiają się na najgorętszym obecnie rynku. Menedżerowie strategii są zdeterminowani by wykorzystać życiową szansę, a naśladowcy nie muszą już dłużej żałować strat, podczas gdy bardziej wykwalifikowani profesjonaliści zarabiają duże pieniądze.

Podsumowanie modułu Covesting Copy Trading

Covesting copy trading gromadzi różnego rodzaju traderów w jednej szybko rozwijającej się społeczności, która wspólnie odnosi sukcesy. Od momentu uruchomienia platforma jest ciągle rozwijana, a w 2021 czeka nas jeszcze więcej nowości. Wraz z trwającą właśnie na rynku kryptowalut hossą, wolumeny obrotów na platformie gwałtownie rosną, a to oznacza, że wkrótce pojawi się więcej aktualizacji i nowych funkcjonalności.

Sprawdź, co Covesting copy trading ma do zaoferowania w 2021 roku i jakie zmiany dodano do modułu od czasu jego fantastycznej premiery nieco ponad rok temu.

Artykuł przygotowany przez partnera serwisu 

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się na listę i nie przegap nowych ciekawostek, porad i konkursów!

Prowadzisz małą lub średnią firmę?

Pobierz Darmowy Ebook - Bezpieczna firma z AVG, który pomoże Ci zwiększyć bezpieczeństwo biznesu, zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Znajdziesz w nim ponad 30 konkretnych artykułów, dzięki którym dowiesz jak się jak szybko i łatwo, za pomocą darmowych narzędzi zadbać o takie rzeczy jak: polityka bezpiecznych haseł, backup cennych danych, blokowanie portów USB, korzystanie z pulpitu zdalnego, awaryjne odzyskiwanie danych... i wiele, wiele więcej!

Pobierz e-book teraz!

O Autorze

Avatar

PR & Marketing Manager. Pasjonat wszelakich ewolucji, wynalazków i mutacji ochrzczonych mianem e-commerce. Z wykształcenia filolog. Miłośnik gier strategicznych i solidnej fantastyki. Uzależniony od systemu walki Krav Maga.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Podobał Ci się ten tekst? Dołącz do nas na Facebooku i nie przegap NOWYCH artykułów!
Polub AVG na Facebooku