logo
Bezpieczna firma z AVG

Darmowy poradnik dla przesiębiorców

Pobierz zestaw ponad 80 porad IT, opracowanych specjalnie dla właścicieli małych firm, które pomogą Ci zaoszczędzić czas i pieniądze

Pobierz darmowy poradnik

Dla kogo?

Bezpieczna firma z AVG jest dedykowana dla właścicieli małych i średnich firm,
którzy chcą za pomocą sprawdzonych i szybkich metod zadbać o bezpieczeństwo biznesu i przyspieszyć zarządzanie kwestiami związanymi z komputerami.

Dlaczego warto się zapisać?

Otrzymasz całkowicie ZA DARMO ponad 80 sprawdzonych i rzetelnych porad, które ułatwią Ci prowadzenie biznesu.

Czego się dowiesz?

  • Jak zaszyfrować cenne firmowe dane
  • Jak szybko i łatwo robić kopie zapasowe
  • Jak usunąć trwale pliki
  • Jak zdalnie podłączyć się do komputera firmowego z dowolnego miejsca na Ziemi
  • Jak tworzyć trudne do złamania hasła
  • Jakie darmowe programy pomogą Ci w prowadzeniu biznesu
  • Jak zarządzać online pracownikami
To, i wiele, wiele więcej otrzymasz CAŁKOWICIE ZA DARMO!

video
Lepiej zapobiegać niż leczyć, prawda?

Z komputerami często jest tak, że przez długi czas nic się nie dzieje, a potem nagle zaczyna się wszystko walić.
Dzięki naszym poradom uda Ci się przygotować na większość katastrof, jakie mogą spotkać drobnego przedsiębiorcę.
Nie będziesz musiał wydawać kroci na obsługę informatyków i firmy zewnętrzne.
Otrzymasz od nas gotowe pomysły, procedury, a także programy, które pomogą zażegnać kryzys.

feature
Oszczędzisz dużo czasu

Wiemy, jakie jakie kłopoty związane z komputerami trapią właścicieli firm. Po co masz spędzać długie godziny w internecie, czytając fora i szukając programów lub aplikacji? My mamy dla Ciebie listę sprawdzonych i gotowych rozwiązań!

feature
Oszczędzisz pieniądze i nerwy

Często wielu kwestii związanych z obsługą komputerów w firmie można uniknąć - gdybyś wcześniej wiedział jak się do nich przygotować. Dzięki poradnikowi AVG przygotujesz się na niespodziewane wypadki - takie jak awaria sprzętu, utrata danych lub haseł.

feature
Otrzymasz 100%
wartościowej wiedzy

Wszystkie porady są przygotowane z myślą o błyskawicznym wdrożeniu w małej firme. Opracowane zostały dzięki wieloletniemu doświadczeniu związanemu z obsługą przedsiębiorców przez dział pomocy technicznej AVG.PL.

feature
Całość z łatwością
Zrozumiesz

Wiemy, że nie każdy jest orłem komputerowym. Unikamy technicznego słownictwa i wszystko opisujemy tak, by najwięksi laicy nie mieli problemu z wykorzystaniem naszych porad. Łatwo, szybko, wygodnie.

Jak to działa?

feature
1. Zapisujesz się na listę

Obiecujemy, że otrzymasz 100% wartościowej wiedzy - porady są opracowane na podstawie najczęstszych problemów o jakie pomoc techniczną AVG pytają klienci biznesowi.

feature
2. Na e-mail otrzymujesz porady

Porady są opisane prostym, łatwo zrozumiałym językiem. Na e-mail otrzymasz zawsze krótką zajawkę (3-5 zdań), jeżeli temat Cię zainteresuje - możesz przeczytać cały artykuł.

feature
3. Czytasz i wdrażasz :)

Staramy się opisywać wszystko tak, byś od razu mógł zastosować i wdrożyć całość w swojej firmie. Jeżeli gdzieś napotkasz problem - ekspert AVG na pewno Ci pomoże :)

Nad jakością merytoryczną czuwają eksperci AVG!
testimonial

Arek Zakrzewski

Specjalista pomocy technicznej. Ponad 6 lat pomaga klientom AVG. Prywatnie wielki fan gier komputerowych i bardzo szczęśliwy tata.
testimonial

Radek Klimek

Odpowiedzialny za komunikację z klientami AVG.PL. Poza pracą trenuje system walki Krav Maga i pożera literaturę fantastyczną.
Zapisz się TERAZ i odbierz dodatkowe bonusy!
feature
Poradnik "10 programów niezbędnych w firmie"

Otrzymasz od razu poradnik przygotowany przez specjalistów AVG, w którym pokażemy Ci 10 darmowych programów, niezbędnych w małej firmie

feature
Specjalnie przygotowane porady

Dzięki stałemu kontaktowi z klientami biznesowymi, wiemy jak pomagać i rozwiązywać najczęstsze problemy związane z komputerami w małej firmie. Ten poradnik to esencja wiedzy, którą warto mieć.

feature
Udział w konkursach z losowaniem nagród

Zapisując się na listę możesz wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami, w których do wygrania są gadżety AVG, programy dla domu oraz pakiety ANTYWIRUSÓW dla Twojej firmy

Co otrzymasz w bonusowym poradniku?

W poradniku znajdziesz esencję naszej wiedzy - opis 10 darmowych programów (wraz z krótkim opisem i linkiem do pobrania), które nie tylko zwiększą bezpieczeństwo Twojej firmy,
ale też pomogą Ci zaoszczędzić dużo czasu i pieniędzy.

feature
Kopie zapasowe i szyfrowanie

Programy dzięki, którym szybko zrobisz kopie zapasowe najważniejszych danych, a także zaszyfrujesz najcenniejsze pliki lub trwale usuniesz dane, tak, by nikt nie miał do nich dostępu.

feature
Hasła i dostępy

Programy do przechowywania i szyfrowania haseł, a także blokowania niechcianych połączeń, sms-ów lub lokalizacji/kasowania danych zgubionego, firmowego telefonu.

feature
Zarządzanie zdalne

Aplikacje, dzięki którym usprawnisz działanie firmy, poprzez wspólne przechowywanie plików i dostęp do komputera z każdego miejsca podłączonego do internetu.

Zapisz się teraz!

Odbierz dostęp do poradnika oraz dodatkowe bonusy!