Avast Free z certyfikatem Performance Advanced +

0

Avast Free po raz kolejny nagrodzony! Tym razem otrzymał wyróżnienie za mały wpływ na szybkość działania i wydajność komputera, przyznane po serii testów w laboratorium komputerowym AV – Comparatives. To kolejny certyfikat, który nasze oprogramowanie dostaje od tej niezależnej jednostki badawczej!

Sprawdź nasze darmowe poradniki i programy

 • Raport zagrożeń AVG

  INFORMACJE O ZAGROŻENIACH

  Darmowa, krótka, zwięzła i rzeczowa forma dotycząca najnowszych zagrożeń pojawiających się w internecie. Wirusy, wycieki haseł, wyłudzenia danych. Informacje prosto na Twój e-mail.

  Zapisz się

 • AVG Ultimate

  NAJLEPSZY ANTYWIRUS

  Najlepszy antywirus od AVG. Ponad 80 unikalnych aplikacji. Ochrona komputera i urządzeń Android. Połączenie zaawansowanej ochrony dla komputera i smartfona. BEZ LIMITU STANOWISK

  Sprawdź

 • Encyklopedia Bezpieczeństwa AVG

  PRAKTYCZNY PORADNIK DLA CIEBIE

  Darmowy poradnik przygotowany przez ekspertów AVG dla osób, które słabo znają się na komputerach. Zawiera podpowiedzi, rady, wskazówki zwiększające Twoje bezpieczeństwo.

  Zapisz się

 • AVG TuneUp

  PRZYSPIESZENIE KOMPUTERA I SMARTFONU

  Obecnie najlepszy na rynku program do optymalizacji, zarządzania, zwolnienia miejsca i przyspieszania pracy komputera oraz smartfona Android. BEZ LIMITU STANOWISK

  Sprawdź

Na jakiej podstawie dostaje się certyfikat?

Badania prowadzono w październiku 2018. Uwzględniały one 17 różnych antywirusów przeznaczonych dla systemu Windows w wersji 64-bit. Pod uwagę brano fakt, jak ich praca w tle wpływa na działanie komputera. Otrzymane wyniki umieszczono na skali, porównano i na tej podstawie stworzono cztery kategorie rankingowe:

 • bardzo szybki,
 • szybki,
 • przeciętny,
 • wolny.

Avast Free na podstawie swoich wyników został zakwalifikowany do najlepszej z nich! To bardzo szybki program, który nie utrudnia codziennej pracy!

Jak prowadzi się takie badania?

Naukowcy sprawdzali czy pracujący w tle antywirus wpływa na szybkość wykonywania codziennych czynności na komputerze. Testowano go przy pobieraniu i kopiowaniu plików, przeglądaniu Internetu i ściąganiu zawartości stron na dysk. Dodatkowo sprawdzono też w jakim stopniu opóźnia pracę aplikacji – ich uruchamianie, instalowanie i usuwanie. We wszystkich tych testach Avast wypadł bardzo dobrze, co dało mu trzecie miejsce wśród wszystkich badanych programów!

Jesteśmy dumni z podium i cieszymy się, że program, który wam oferujemy chroni was i pozwala korzystać z komputera bez ograniczeń!
___

Artykuł powstał dzięki CORE – polskiemu dystrybutorowi antywirusów AVAST i AVG. Sprawdź antywirus AVAST i dołącz do ludzi cieszących się bezpieczeństwem swojego komputera.

antywirus avast logo

 

 

Oceń artykuł
[Głosów: 0 Średnia: 0]

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się na listę i nie przegap nowych ciekawostek, porad i konkursów!

Potrzebjesz pomocy z komputerem?

Skorzystaj z wiedzy ekspertów i zadaj pytanie.

Prowadzisz małą lub średnią firmę?

Pobierz Darmowy Ebook - Bezpieczna firma z AVG, który pomoże Ci zwiększyć bezpieczeństwo biznesu, zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Znajdziesz w nim ponad 30 konkretnych artykułów, dzięki którym dowiesz jak się jak szybko i łatwo, za pomocą darmowych narzędzi zadbać o takie rzeczy jak: polityka bezpiecznych haseł, backup cennych danych, blokowanie portów USB, korzystanie z pulpitu zdalnego, awaryjne odzyskiwanie danych... i wiele, wiele więcej!

Pobierz e-book teraz!

O Autorze

trybawaryjny

Trybawaryjny.pl to strona zawierająca przydatne informacje, porady i ciekawostki dotyczące komputerów, pisane prostym i zrozumiałym językiem. Portal jest tworzony przy współpracy z ekspertami oprogramowania antywirusowego AVG.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Podobał Ci się ten tekst? Dołącz do nas na Facebooku i nie przegap NOWYCH artykułów!
Polub AVG na Facebooku